M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMANDA ATLETLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN KOŞTUTürkiye Atletizm Federasyonu tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında 81 ilde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Koşusu'nun Karaman ayağı tamamlandı.
Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Atatürk Spor Kompleksi Süreyya Ayhan Atletizm Pisti’nde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Koşusu 15 kız, 15 erkek sporcu olmak üzere toplam 30 sporcunun katılımıyla sona erdi. Yıldız kız ve erkekler kategorisinde düzenlenen yarışmada sporcular 15 Temmuz Şehitleri anısına 1 kilometre koştular.
Yapılan yarışlar sonunda erkekler kategorisinde Mahmut Shakar birinci, Barış Bahçeli ikinci, Muharrem Ahmet Ekici üçüncü, Sami Sertan Koşar dördüncü oldu. Kızlar kategorisinde ise Derya Deniz Dolbay birinci, Asude Arısoy ikinci, Semanur Demirel üçüncü ve Merve Akan dördüncü oldu.
Kategorilerinde dereceye giren sporculara madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ve Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karadeniz tarafından verildi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com