M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KOP’TAN İDAREMİZE ZİYARET


Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkan V. Halil İbrahim TONGUR, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇALIŞKAN ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Burhan YEMİŞ, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ile Karaman İl Özel İdaresi arasında KOP Küçük Ölçekli Sulama İşleri kapsamında 2020 yılında yürütülecek projelerin uygulanması, izlenmesi ve denetimine ilişkin olarak Sayın Valimiz Mehmet Alparslan IŞIK tarafından imzalanan protokol sonrası İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Evren ÇAKIR’ı ziyaret ettiler.
2020 yılı içerisinde yürütülen ve önümüzdeki dönem için planlanan KOP destekli projelerin değerlendirildiği ziyaret sonrası İlimiz için yapılan yatırım projelerine verilen destekten dolayı KOP Başkan V. Halil İbrahim TONGUR’a bir kez daha teşekkürlerini ileten Genel Sekreter V. Evren ÇAKIR; Aynı gün imzalanan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün birlikte gerçekleştireceği ve Karaman İl Özel İdaresi tarafından hayata geçirilecek olan  “Karaman’da KOP ile Okuma Vakti” projesi protokolünün de İlimize hayırlı olmasını dileyerek, ziyaretten ve işbirliğinden duyduğu duyduğu memnuniyeti dile getirdi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com