M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SELMAN OĞUZHAN ESER 15 TEMMUZ MESAJI


15 Temmuz 2016'dan sonra tüm dünyanın anladığı ancak içimizde bazılarının henüz anlamak istemediği bir şeyi bugünün anısına belirtmek isterim:Türk Milletine hâlâ Milli Mücadele ruhu hükmetmektedir ve Türk Milleti kendi halinde yaşayan bir millet olmaktan vazgeçmiştir; Gözünü diktiği yer kendi tarihidir!

15 Temmuz gecesiyle Türk Milleti, kendisine çizilen hudutları aşan bir ufkun sahibi olduğunu göstermiştir. Bugün Türkiye’ye had-hudut bildirenler, Türkiye’nin kendisine çizilen haddi aşmasından rahatsızlar. Türkün haddi, imanıyla belirlenmiş dairedir. İmanımız, nefesimiz, gücümüz ve ilmimiz daim olsun.

15 Temmuz gecesindeki aziz mücadelenin nezdinde; canından, ailesinden, evlatlarından vazgeçerek bu toprakları vatan kılmamızı ve vatan tutmamızı sağlayan tarihimizdeki bütün şehit ve gazilerimize Yüce Allah’tan rahmet ve mağfiret diliyorum. Allah (c.c.) bizi dünyada da ahirette de onlara yakın olanlardan eylesin.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com