M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SÖZLEŞMELİ PERSONELLER GÖREVE BAŞLADIBakanlığımızca İl Müdürlüğümüz Emrine Ataması Yapılan Sözleşmeli Personeller Göreve Başladı
2020/7 KPSS (Kamu Personel Seçme Sınavı) sonuçlarına göre ÖSYM tarafından yerleştirmeleri yapılan ve İl Müdürlüğümüzü tercih eden 6 Veteriner Hekim, 2 Gıda Mühendisi olmak üzere 8 personel sözleşmelerini imzalayarak göreve başladılar. 1 Veteriner Hekim ve 1 Gıda Mühendisi Ermenek İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde, 3 Veteriner Hekim Ayrancı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde, 1 Veteriner Hekim Başyayla İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde, 1 Veteriner Hekim Kazımkarabekir İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde ve 1 Gıda Mühendisi İl Müdürlüğümüzde görevlendirilmiştir.
İl Tarım ve Orman Müdürümüz Yusuf ŞAHİNBAŞ ve yeni atamaları yapılan personeller sözleşmeleri karşılıklı olarak imzalayarak Devlet Memurluğuna ilk adımı da atmış oldular. İl Müdürümüz Yusuf ŞAHİNBAŞ; "Görevinize başlarken sizden en çok beklediğimiz yaptığınız işe sadık, çalışkan ve başarılı olmanızdır. Hepinize başarılar, hayırlı ve güzel mesailer diliyorum" dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com