M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

YÖK DENETLEME KURULU ÜYESİ YILDIZ, REKTÖR AKGÜL’Ü ZİYARET ETTİYök Denetleme Kurulu Üyesi Yıldız, Rektör Akgül’ü Ziyaret Etti
YÖK Denetleme Kurulu Üyesi Hasan Ali Yıldız, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül’ü makamında ziyaret etti.
Memleketi Karaman’a gelerek bir dizi ziyarette bulunan YÖK Denetleme Kurulu Üyesi Yıldız, Rektör Akgül’e de nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Rektör Akgül, ziyarette YÖK Denetleme Kurulu Üyesi Yıldız’a üniversitenin akademik ve fiziki gelişiminin yanı sıra Karaman için yapılan çalışmalar ve gelecek döneme ilişkin projelerden bahsetti. Rektör Akgül ve YÖK Denetleme Kurulu Üyesi Yıldız daha sonra Kovid-19 salgını sürecinde yaşanan toplumsal gelişmeler ve üniversitelerin bu süreçten nasıl etkilendiğine dair fikir alışverişinde bulundular.
Ziyaret, Rektör Akgül ve YÖK Denetleme Kurulu Üyesi Yıldız’ın bir süre sohbet etmesinin ardından hediye takdimi ile sona erdi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com