M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

YOL YAPIM ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ2020 Yılı KÖYDES Programı kapsamında ihalesi yapılan Göztepe-Hamidiye-Osmaniye-Çoğlu-Burunoba grup yolunun yüklenicisi olan firmanın malzeme teminini sağladığı Burhan Köyümüzdeki Ocak’ta Yol ve Ulaşım Müdürü Umut KOCABAŞ ile birlikte yerinde incelemelerde bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren ÇAKIR, ayrıca geçen sene yol yapım çalışması tamamlanan fakat asfaltı atılamayan Bucakkışla-Bostanözü yolunun asfalta hazırlık çalışmalarını da yerinde inceleyerek ekiplerden çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı.
Hava şartlarının elverişli hale gelmesi ile birlikte tamamlanması hedeflenen projeler için İl Özel İdaresi ekiplerinin özveri ile çalıştıklarını belirten ÇAKIR: ‘Muhtar ve vatandaşlarımızın İdaremize ilettikleri acil talep ve ihtiyaçlarının yanında 2020 yılı programında yer alan işlerin koordineli olarak aksamadan yürütülebilmesi için İl Özel İdaresi olarak teyakkuz halindeyiz. Yılın ikinci yarısında da aynı özveri ile çalışmalarımızı yürüteceğiz.’ Diyerek ekiplere başarı ve kolaylıklar diledi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com