M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ABİDİN ÇAĞLAYAN'IN AK PARTİNİN KURULUŞUNUN 19. YILIYLA İLGİLİ KUTLAMA MESAJI

 

AK Parti Karaman İl Başkanımız Sn. Abidin ÇAĞLAYAN  Partimizin kuruluşunun 19.yılıyla ilgili kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde kurulan AK Parti ile Türkiye'nin geleceğine dönük çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikler ile ülkemize çağ atlatan partimiz 19 yaşında.

Milletimizin desteği ve liderimizin dik duruşu ile milyonlarla kutlu yola çıkan partimiz, her seçimde başarılarını katlayarak arttırmıştır.

AK Parti İktidarları ile birlikte her alanda çağ atlayan Türkiye sadece bölgesinde değil dünya siyasetinde de söz sahibi bir konuma gelmiştir. Mağdur ve mazlum milletlerin sesi olmuştur. Bizi hedeflerimiz bir araya getirdi, bizi milletimize, ülkemize olan aşkımız ve sevdamız bir araya getirdi.

Unutmayalım ki; AK Parti milletin ta kendisidir. AK Parti, Türkiye’nin, milletimizin taleplerinden doğmuştur. Milletiyle beraber yol alan liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve onun kadroları 19 yıl boyunca milletinin desteğini almış ülkesine hizmet etmiştir.

Genel Başkanımız ülkemizi çok daha ileriye götürme adına halkımız ile omuz omuza hareket ederek, gece gündüz demeden hiç yorulmadan  2023,  2053  ve  2071 hedefleri doğrultusunda inanç ve azimle yürüyecektir.

Hayatını  ülkenin  geleceği  için  vakfeden  ve dik  duruşuyla  İslam  coğrafyasının umudu  haline  gelen  liderimiz  Cumhurbaşkanımız  Sayın  Recep  Tayyip ERDOĞAN liderliğinde  ve  milletin  emrinde  hizmet  etmekten  onur  ve  gurur  duyuyorum.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com