M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

 


AK Parti Karaman İl Başkanlığı

Aziz Milletimizin 1071'de  Malazgirt Meydan Muharebesi ile başlattığı Anadolu topraklarını yurt edinme yolundaki kutlu yürüyüşü, 30 Ağustos Zaferi ile perçinlenmiş;  milletimiz bu coğrafyada ilelebet var olacağını tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir.

Tarih boyunca devletimiz ile halkımızın bağlarını zayıflatmaya yönelik tüm çabalara, emperyalist devletlerin içten ve dıştan vatanımızı parçalamak, bölmek ve işgal girişimlerine rağmen, milletimiz daima vatanına sahip çıkmış, bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmamıştır.

Hedefimiz,  vatanımızı kanlarıyla sulayan ecdadımıza layık olmanın bilinci ve gayreti ile birlik ve beraberliğimizi bozmadan daha da yüceltmek ve güçlendirmek olmalıdır.

Başta  Gazi  Mustafa  Kemal  Atatürk  olmak üzere,  silah  arkadaşlarını  ve  tüm  şehitlerimizi  rahmet  ve  minnetle  yâd  ediyor, Karamanlı hemşerilerimin ve tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

AK Parti Karaman Merkez İlçe BaşkanlığıAziz milletimizin  ebediyen bağımsızlığını sürdürmesi için, bu toprakları kanlarıyla sulayan vatan evlatlarına layık olmanın inancı ve gayreti ile milletimin ve Karamanlı hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramı en kalbi dileklerimle tebrik ediyor, başta  Gazi  Mustafa  Kemal  ATATÜRK  olmak üzere bu vatan uğrunda  şahadet  mertebesine yükselen  şehitlerimizi  ve  tüm  gazilerimizi  rahmet ve minnetle anıyorum.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com