M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KÖYLERDEKİ YOL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ

 

2020 Yılı KÖYDES Programında yer alan ve köylerimizde devam eden yol yapım çalışmaları İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren ÇAKIR tarafından yerinde incelendi.

İncelemelerine ilk olarak Aybastı-Tabanlı Mahallesi Erenkavak Köyü yollarında devam eden 1. Ve 2. Kat asfalt kaplama çalışmalarını inceleyerek başlayan ÇAKIR, Yol ve Ulaşım Müdürü Umut KOCABAŞ ve çalışmaları yürüten İl Özel İdaresi ekiplerinden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

İncelemelerine Göztepe-Hamidiye-Osmaniye köy yollarında Özel İdare ekiplerince yürütülen asfalt kaplamadan önceki serme-sıkıştırma çalışmaları ile devam eden ÇAKIR, ekipler ile çalışmaları bizzat inceledi.

Son olarak Zengen-Akpınar mevkiinde asfalt kaplaması tamamlanan köy yollarını ve Gülkaya Köprü İnşaatını yerinde inceleyen ÇAKIR, 2020 sezon çalışmalarının aksamaması için özveri ile çalışan Özel İdare ekiplerine teşekkür etti ve çalışmalarında kolaylık dileyerek incelemelerini sonlandırdı.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com