M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL’DEN REKTÖR AKSOY’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Akgül, haziran ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Selçuk Üniversitesi Rektörlük görevine atanan Prof. Dr. Metin Aksoy’u makamında ziyaret etti. Rektör Akgül ziyarette Rektör Aksoy’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek başarı temennilerinde bulundu.

Ziyarette Rektör Akgül ve Rektör Aksoy ortak kültür ve tarihe sahip olan Konya ve Karaman'ın yükseköğretim kurumları olarak yapılabilecek projeler ve işbirlikleri hakkında görüş alışverişi gerçekleştirdiler. Ayrıca Rektör Akgül, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim-öğretimlerine devam eden KMÜ öğrencileri hakkında da Rektör Aksoy ile istişarede bulundu.   

Rektör Akgül, Rektör Aksoy’u ziyaretinin ardından Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emrullah Eken’i de ziyaret ederek yeni görevinde kendisine başarılar diledi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com