M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BELEDİYE BAŞKANI ATİLA ZORLU PAZAR ESNAFINA SİPERLİK HEDİYE ETTİ

 

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nun aldığı kararlar doğrultusunda, İlçemizde de Cuma günleri kurulan halk pazarında faaliyet gösteren pazarcı esnaflarımızın maske ile birlikte koruyucu siperlik kullanmaları konusunda karar alınmıştı.
Belediye Başkanımız Atila Zorlu bugün kurulan pazar yerini gezerek Vatandaşlarımızla sürekli temas halinde olan esnaflarımıza koruyucu siperlik hediye etti.
Covid-19 ile mücadelede kurallara uyulması gerektiğini ifade eden Belediye Başkanımız; Unutmayalım ki bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız. Vatandaşlarımızdan da tedbirleri elden bırakmadan, hassasiyetle tedbirlere uymalarını istiyoruz ve özellikle maske kullanımı ile sosyal mesafe ve temizlik kurallarına dikkat edilmesinin hayati önem taşıdığını belirterek Pazar esnafına yeri hayırlı işler temennisinde bulundu.
Ayrıca Covid-19 virüsü hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirmek amacıyla yaptırılan billboardlar İlçemizin belirli yerlerine asıldı.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com