M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İL BAŞKANI ABİDİN ÇAĞLAYAN BU HAFTAKİ PROGRAMI İLE İLGİLİ OLARAK YAPTIĞI AÇIKLAMADA

 

Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan bu haftaki programı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada;

''Sayın Cumhurbaşkanımız  Recep  Tayyip  ERDOĞAN’ın  başlatmış olduğu  “Gönül Seferberliği”  programı kapsamında Karaman AK Parti İl Teşkilatları olarak esnaf ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz.  Bu haftaki gönül seferimizde  Mut Caddesi üzerinde bulunan esnaflarımız ile bir araya geldik. Merkez İlçe Başkanımız Feyzullah Tunç, Belediye Meclis Üyemiz Mükremin Kara ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte esnaflarımızın istek ve dileklerini dinleyerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın selamını ileterek, hayırlı ve bereketli kazançlar temennisinde bulunduk.

Bir diğer gönül durağımız, üretiminden ticaretine, tarladan soframıza kadar uzanan buğdayı ve hububatı konuştuğumuz  Buğday  Pazarı  esnaflarımızdı.  Esnaflarımız ile  hasbihal edip  Cumhurbaşkanımız  Sayın  Recep  Tayyip  ERDOĞAN'ın  selamını ileterek, hayırlı ve bereketli kazançlar diledik.

Gönül duraklarımızdan bir tanesi de geçtiğimiz günlerde ahırı ve 19 küçükbaş hayvanı yanan Göztepe Köyünde ikamet eden Mustafa Kalay Bey idi. Yaşanan üzücü hadiseyi  Merkez İlçe Başkanımız  Feyzullah Tunç  ve  yönetim kurulu üyelerimiz  ile  birlikte yerinde görüp Mustafa Kalay beye geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.'' dedi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com