M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER’DE COVİD-19 DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 


''SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN’'

İlçemizde 17 Eylül 2020 Perşembe Günü Covid-19 Denetimleri Gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda tüm Türkiye ile eş zamanlı olarak ilçemizde de SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” Mottosu kapsamında maske, mesafe ve temizlik konularında genel denetim gerçekleştirildi.

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere/kurallara uyulması ve sürdürebilir denetim faaliyetleri salgınla mücadelenin başarısı açısından büyük önem taşımaktadır.

Bu çerçevede 17 Eylül 2020 Perşembe günü Kaymakamımız Sayın Abdüssamed KILIÇ ile kolluk kuvvetleri ve daire amirleri Coronavirüs (Covid - 19) tedbirlerine yönelik yaptıkları ziyaretlerde; özellikle vatandaşlarımızın yoğun bulunduğu insanlarımıza hizmet veren sosyal alanlar, mekanlar, işletmeler ile üretim yapan firmaları ziyaret ederek, ”SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” sloganına uygun davranılıp davranılmadığını kontrol ettiler. Yapılan ziyarete görülen eksikliklerin giderilmesi için rehberlik edici şekilde uyarılarda bulunuldu. Büyük oranda kurallara uyulduğunu gözlemleyen Kaymakamımız Sayın Abdüssamed KILIÇ duyduğu memnuniyeti dile getirerek, hassasiyetlerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür etti.

Kaymakamımız “Halkımızın sağlığı için gerekli olan tüm tedbirler konusunda hassas davranılması gerektiğini” belirtti. Çalışanlar ve vatandaşlar tarafından “maske, temizlik ve sosyal mesafe” kuralına uyulmasını istedi.

 


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com