M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER!DE İZOLASYON VE İŞ YERİ DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

    

     Yapılan açıklamada; Kaymakamımız Sayın Abdüssamed KILIÇ’ ın gözetiminde İçişleri Bakanlığının yayımladığı "Sağlık İçin, Hepimiz İçin" genelgesi doğrultusunda sağlık çalışanlarımız , kolluk kuvvetlerimiz ile mahalle denetim ekiplerimiz tarafından Kovid-19 teşhisi konan hastalar ve temaslılarının denetimi yapılırken, bir taraftan da iş yerlerinin denetimi yapılmaktadır.

Denetim ekiplerimizce evlerinde izolasyona tabi tutulan kişiler ziyaret edilerek izolasyon şartlarına uyulup uyulmadığını kontrol ederken diğer taraftan da gerekli bilgilendirmeler yapılıyor. İzolasyona uygun davranmayan vatandaşlarımıza cezai işlem uygulanıyor.
Kaymakamımız Sayın Abdüssamed KILIÇ, “denetimlerin amacının, izole olarak evde kalması gereken pozitif hastalar ve temaslıların topluma çıkıp hastalığı yaymalarını engellemektir. İlçemiz genelinde kolluk kuvvetlerimiz ve denetim ekiplerimiz bu denetimleri sıkı bir şekilde yapmaktayız. Şu ana kadar çok fazla ihlallerle karşılaşmadık. 117 temaslı vatandaşımıza önemler alınarak sürekli ziyaret edilip evde kalarak izole olmaları konusunda bilgi veriliyor. Sorunları varsa onları da not alıp müdahaleyi yapmaktayız." dedi.
Kaymakamımız Sayın Abdüssamed KILIÇ, vatandaşlarımızın göstermiş oldukları anlayış ve hassasiyete teşekkür etti."denildi.






YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com