M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BM MÜLTECİLER YÜKSEK KOMİSERLİĞİ KARAMAN TEMSİLCİLİĞİNDEN, ÇALIŞKAN’A ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

 

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği üyesi Yunus Emre Kültür Vakfı, yurt dışından ülkemize yükseköğrenim görmek için gelen öğrencilerle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ı ziyaret etti.

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle gerçekleştirilen ziyarette misafir öğrenciler, ülkelerinde tamamlayamadıkları eğitimlerini almaları için Türkiye olarak verilen destek sebebiyle çok minnettar olduklarını dile getirdiler.

Ülkeleri ve okudukları bölümlerle ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’a bilgiler veren ziyaretçiler, eğitimlerini tamamlamaları adına her yaştan mülteciye eğitim desteği sağlayan tüm öğretmenlere İl Müdürü Mehmet Çalışkan nezdinde teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, mazlumun ayrım yapılmadan Türk milleti tarafından tarih boyunca daima desteklendiğini, sahip çıkıldığını, milletimizin kendine has bu özelliğinin emsali olmayan örnek alınacak bir zenginlik olduğunu dile getirdi.

Ziyaret hediye takdiminin ardından günün anısına çekilen fotoğraflarla son buldu.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com