M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

CHP KARAMAN MİLLETVEKİLİ AV. İSMAİL ATAKAN ÜNVER'İN BASIN AÇIKLAMASI

 


KİMSE ATAMIZA HAKARET EDEMEZ


Gerek sosyal medya, gerek telefon ve whatsApp yolu ile şahsıma ulaşan bilgilere ve yerel basına yansıyan bir habere göre; Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalışan bir şahsın sosyal medya aracılığı ile Atatürk'e hakaret ettiği bilgisi edinilmiş olup; kamu görevlisi hüviyetiyle devletten maaş alan ve maaş aldığı devletin kurucusuna hakaret eden bu şahıs hakkında Sayın Karaman Valisi ile yaptığım görüşmede, Sayın Valimiz, "İlgililere gereğinin yapılması için talimat verdiklerini" ifade etmişlerdir. Bu kişi hakkında idari ve cezai gereğinin yapılması noktasında konunun takipçisi olacağımı ifade etmek isterim.

 

Ne Atamızın Ata Yurdu olmakla övündüğümüz Karamanımızda ne de Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde hiç kimsenin Atamıza hakaret etmesine müsaade edilemez ve bu gibilerin kamuda istihdamına göz yumulamaz.

 

Atatürk'ün kime benzediğine gelince: Atatürk, tam da Türk Milletine benziyor. Yani bize benziyor, hem de özbeöz Karamanlıya benziyor. Ne mutlu ki biz de ona benziyoruz!

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com