M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

AK PARTİ KARAMAN MERKEZ İLÇE BAŞKANI FEYZULLAH TUNÇ 5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ MESAJI


 AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Feyzullah Tunç yayınladığı mesajında;

"Kadınlar toplumların temel taşlarıdır. Bir aileyi, bir şehri ve bir ülkeyi ayakta tutan kadınlarımızdır. Bundan tam 86 yıl önce Türk Kadını, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde o gün oylamaya katılan 258 milletvekilinin tamamının oyu ile seçme ve seçilme hakkını kazandı. 5 yıl öncede Sn. Cumhurbaşkanımız liderliğinde başörtülü kadınlar seçilme hakkı kazandı. Bu anlamlı günde toplumda son dönemde yaşanan ve her birimizi derinden sarsan şiddet olaylarının, kadın cinayetlerinin karşısında her zamankinden daha güçlü bir şekilde durmamız gerektiğine bir kez daha vurgu yapmak istiyorum.
Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını yanımızda hissettiğimiz Kadınlarımızın elde ettiği hakları sonuna kadar koruyup, geliştireceğimizi ifade ederek 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'nde tüm kadınlarımızın bu özel günlerini kutluyor, yürekli kadınlarımızı hayatın her alanında ortaya koydukları emeklerinden, fedakârlıklarından dolayı tebrik ediyorum. Neşet Ertaş'ın dediği gibi ‘Kadınlar insandır, erkekler insanoğlu’. Dünya ‘İnsan’ Hakları Günümüz kutlu olsun."ifadelerini kullandı.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com