M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ANLAMLI KAMPANYA

 İhtiyaç sahibi öğrencilere tablet dağıtıldı.

Hayat felsefesi eğitime destek olan Konya’da yaşayan Karamanlı hayırsever Aynur Kasabalı öncülüğünde başlatılan kampanya ile 90 adet tablet bilgisayar Ermenek’te ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edildi. Konya Ermenekliler Derneği Yönetimi ve üyelerinin de desteği ile yürütülen anlamlı kampanya nedeni ile bir açıklama yapan Dernek Başkanı Ahmet İleri hayırsever Aynur Kasabalı’nın anlamlı bağışının kendilerini memnun ettiğini söyledi.

İhtiyaç sahibi öğrencilere bir nebze de olsa destek vermenin mutluluğunu yaşadığını belirten Hayırsever Aynur Kasabalı, tüm duyarlı hayırseverlerin pandemi sürecinde bu tür çalışmalara imza atması gerektiğini belirterek, “- Tablet hediye ettiğimiz öğrencilerin mutluluğu bizlere güç verdi. Bu kampanyada beni yalnız bırakmayan Konya Ermenekliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri H. Metin Çetin, ve Özgür Karamanlı ile tabletlerin temininde yardımcı olan dernek üyelerine teşekkür ederim. Geleceğimiz olan çocuklarımız için her türlü fedakarlığı yapmak bizim için büyük bir onur olmuştur. Kampanyaya destek veren Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, Vali Yardımcısı Yıldıray Malğaç, Ermenek Kaymakamı Hacı Osman Hökelekli, Ermenek Milli Eğitim Müdürü Hasan Açıkgöz’e teşekkür ederim” dedi.








YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com