M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BB-BİLGİ KÜPÜ SERİSİNİN YENİ KİTAPLARI İLE ÇOCUKLAR, GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK JEOLOGLAR VE MÜHENDİSLERİ TANIYACAK!

 

Çocuklar için eğitici ve öğretici kitaplar yazan Gerry Bailey ve Felicia Law, Bilgi Küpü serisine iki yeni kitap daha ekledi. Seriye eklenen “Gelmiş Geçmiş En Büyük Jeologlar” ve “ Gelmiş Geçmiş En Büyük Mühendisler” kitapları The Çocuk Yayınları etiketiyle okurseverlerle buluşuyor.

Çocukları bilim insanları ile tanıştıran Bilgi Küpü kitap serisi iki yeni kitap ile raflarda yerini aldı. Bilgi Küpü serisinin ilk kitapları “Gelmiş Geçmiş En Büyük Doğa Tarihçileri” ve “Gelmiş Geçmiş En Büyük Gökbilimciler”nden sonra Yazar Felicia Law’ın “Gelmiş Geçmiş En Büyük Jeologlar” ve  Gerry Bailey’ın “Gelmiş Geçmiş En Büyük Mühendisler” adlı kitabında bilgi edinmeyi seven çocuklar ve ebeveynler  en önemli bilim insanlarını tanıyor.   

Çocuklara ilham veriyor

 The Çocuk Yayınları etiketiyle çıkan kitaplarda çocuklar, alanında önde gelen bilim insanlarını tanıyıp onların bilimsel çalışmalarını detaylı ve ilgi çekecek bir biçimde öğrenerek ilham alacak. 10 yaş üstü çocuklar için önerilen kitap,  sağlığa zarar vermeyen gıda boyası ile rengarenk eğlenceli çizimler ile çocuklara öğrenmenin ve eğlenmenin keyfini yaşatacak.

Yazar Hakkında:

Felicia Law, çocuklar için eğitici, öğretici ve aynı zamanda eğlenceli kitaplar kaleme almıştır. Türkçeye çevrilmiş çok sayıda kitabı çeşitli yayınevleri tarafından okurlarının beğenisine sunulmuştur.

Gerry Bailey, çocuklar için eğitici, öğretici ve aynı zamanda eğlenceli kitaplar kaleme almıştır. Kitaplarında genellikle bilim ve tarih konularına yer verir. Yayımlanan 150’den fazla kitabının çoğu Türkçeye çevrilmiştir.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com