M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÇAKIR, DEREKÖYDEKİ TAŞ OCAĞINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

 

Karaman İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren ÇAKIR, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte Dereköyde faaliyet gösteren Taş Ocağında ve Konkasör Tesisinde incelemelerde bulundu ve ekiplerden çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı.

İl Özel İdaresine ait olan kum ocağında İl Özel İdaresi ekiplerince üretilen malzemeler asfalt plent tesisinde işlenerek yine İl Özel İdaresi ekiplerince yapılan yol ve ulaşım işlerinde kullanılıyor. İl Özel İdaremiz kendi ürettiği malzemeyi kendi tesisinde işleyerek yaz ayında yapılacak asfaltlama çalışmalarına şimdiden hazırlık ve planlama çalışmalarına başlamış olup, İl Özel İdaresi ekiplerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden ÇAKIR, çalışan personellere başarı ve kolaylık dileyerek incelemelerini sonlandırdı.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com