M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

FEYZULLAH TUNÇ'TAN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

 


AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle yazılı açıklamada bulundu. Tunç, mesajında engellilerin sadece 3 Aralık' da değil, her gün hatırlanması gerektiğini söyledi.

Tüm engelli bireylerin gününü kutlayan AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, “Hayata umutla bakan, sosyalleşen, toplumla bütünleşen engelli kardeşlerimizi unutmadık, unutmuyoruz. Engelli kardeşlerimizin sorunları kendisinin veya ailesinin sorunu değil toplumun bir sorunudur. Bizler de birer engelli adayı olarak onları anlayışla karşılamalı toplumsal yaşama adapte etmeliyiz. Engelli kardeşlerimiz ise hayata küsmemeli, sosyalleşmeli ve kendi kariyerini devam ettirmelidir. Bu anlamda engelli olmasına rağmen sporda bizi gururlandıran engelli kardeşlerimiz var. Onların hayatlarını kolaylaştırmak; geleceğe umutla bakan, sosyalleşen, üreten mutlu bireyler olarak yaşamalarını sağlamak için her tür desteği AK Parti hükümetimiz vermekte, projeler hazırlamakta. Bunlar örnek alınarak hayata pozitif bakılmalı diyor ve tüm engelli kardeşlerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyorum” sözlerine yer verdi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com