M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

GÖKSU TAŞELİ HAVZASINA 39 BİN FİDAN DAĞITIMI YAPILDI

 

Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesinden Tamamı Hibe 39 Bin Fidan Dağıtımı Yapıldı.

Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesi kapsamında, proje sahasındaki yerleşimlerde üreticilerimizin gelirlerinin yükseltilmesi amacıyla tamamı hibe olan 20 bin adet bağ çubuğu, 11 bin adet ceviz ve 8 bin adet zeytin fidanı olmak üzere toplam 39 bin adet fidanın dağıtımı yapıldı.

3 Aralık 2020 Perşembe günü gerçekleştirilen fidan dağıtım programında İl Tarım ve Orman Müdürü Yusuf ŞAHİNBAŞ çiftçilere hitap ederek; “Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesi kapsamında projenin uygulandığı kırsal dezavantajlı bölgelerdeki engebeli, küçük ve parçalı arazilerde tarımsal üretim yapan çiftçilerimizin gelirlerinin artırılmasını amaçlıyoruz. Bu bağlamda çeşitli hibeler veriyoruz. Amacımız bir karış dahi atıl arazimizin kalmaması. Dağıtımını yaptığımız bu fidanların ilimize ve çiftçilerimize bereket getirmesini diliyorum” dedi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com