M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL, AK PARTİ İL BAŞKANI ÇAĞLAYAN'I ZİYARET ETTİ

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan'ı ziyaret etti.

Başkan Çağlayan'ı İl Başkanlığında ziyaret eden Rektör Akgül, ülke gündemine dair gelişmeler ve ildeki çalışmalarla alakalı kendisiyle bir süre sohbet etti. Başkan Çağlayan, Rektör Akgül'e Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ve Karaman'ın gelişimine verdiği desteğin yanı sıra kentteki tüm kurumlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla olan iş birliğinden dolayı teşekkürlerini belirtti ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rektör Akgül de görevde olduğu süre boyunca üniversite-şehir bütünleşmesi adına elinden gelen tüm adımları atmaya gayret ettiğini dile getirerek Başkan Çağlayan ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret, karşılıklı iyi dilek temennilerinin ardından sonra erdi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com