M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL'DEN ANKARAMANDER’E ZİYARET

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Ankara Karamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Ankaramander) Başkanı Veli Bozkır'ı ziyaret etti.

Derneğin Başkanlık binasında gerçekleştirilen ziyarette Rektör Akgül ve Başkan Bozkır, Karaman'ın mevcut ekonomik, sosyal ve kültürel durumu, üniversitenin ve sivil toplum kuruluşlarının şehre katkısı ve gelecek döneme ilişkin projeler hakkında bir süre sohbet ederek değerlendirmelerde bulundular. Ayrıca Rektör Akgül, geçtiğimiz günlerde Kovid-19 tedavisi görerek sağlığına kavuşan Başkan Bozkır'a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ankaramander Başkanı Bozkır, Rektör Akgül'e nezaket ziyareti için teşekkür ederken Rektör Akgül de Başkan Bozkır'a çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com