M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL'DEN KARAMAN MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser’i ziyaret etti.

TBMM’de gerçekleştirilen ziyarette Rektör Akgül, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin fiziksel ve akademik gelişimi, pandemi sürecinde yürütülen faaliyetler ve geleceğe dönük projeler hakkında milletvekilleri ile görüş alışverişinde bulundu.

Üniversitenin ve Karaman'ın sağlık altyapısının da istişare edildiği ziyarette, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin sağlık altyapısının ildeki diğer sağlık yatırımlarıyla eşgüdümü ve bütüncül bir yaklaşımla Karaman'ın sağlık üssü haline getirilmesi konuları değerlendirildi.

Pandemi sürecinin getirdiği yeni koşullarda başta eğitim ve sağlık camiası olmak üzere kurumların gerçekleştirmesi gereken adımların da ele alındığı ziyarette, güncel tedbirler, dijital dönüşüm ve toplumsal katkı vurgusu yapıldı.

Ziyaret, hediye takdimi ve iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com