M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SAHA ÇALIŞMALARI FARKLI NOKTALARDA DEVAM EDİYOR

 

Karaman Belediyesi, şehrin muhtelif bölgelerinde altyapı ve üstyapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Belediye ekipleri kış dönemi olmasına rağmen çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Anadolu Caddesinin Ahmet Yesevi Caddesiyle birleştiği kavşakta (Trabzon Ekmek Fırını Önü) yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını tamamlayan ekipler diğer çalışmalar kapsamında; İbrahim Öktem Caddesi Üniversite Kavşağında kavşak düzenleme ve yol genişletme çalışması, Zeytindalı Bulvarı Valilik Kavşağında yol genişletme ve düzenleme çalışması, TEKMARSAN Sitesi içerisinde parke kaplama çalışması, Şehit Ömer Halisdemir Caddesinde orta refüj düzenleme çalışması, Şehir Otogarında sağlıklaştırma ve düzenleme çalışması ve muhtelif bölgelerde kaldırım yapım çalışmalarına devam ediyor. Ekipler yine yağış mevsimi nedeniyle kanalizasyon ve yağmursuyu gider hatlarının tıkanmaması için cadde ve sokaklarda dökülen yaprakları toplayarak olası sorunların önüne geçiyor.

Trafiğin daha sağlıklı ve kullanışlı seyir etmesi için ihtiyaç duyulan bölgelere yön ve uyarı levhaları yerleştiren ekipler, levhaların aydınlatmasında ise güneş enerji sistemi kullanarak bütçeye katkı sağlıyor.

Ekipler, çalışmaların belirli bir plan çerçevesinde, ihtiyaç duyulan her bölgede devam edeceğini söyledi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com