M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

TÜRK KIZILAY DERNEĞİ KARAMAN ŞUBESİ SOKAKLARDA AKTİF GÖREV YAPANLARI UNUTMADI

Korona virüs ile mücadele kapsamında 81 ilde ilan edilen sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla  Türk Kızılay Derneği Karaman Şube Başkanlığı gönüllüleri sokağa çıkma kısıtlaması dolayısıyla sessizliğe bürünen şehirde, halkın huzur ve güvenliği için sokaklarda  aktif görev yapanları unutmadı.

Türk Kızılay Karaman Şubesinden yapılan açıklamaya göre; 152 yıldır her daim devletinin ve milletinin yanında olan Türk Kızılay'ı iyilik hareketi olarak çalışmalarına devam ediyor. Türk Kızılay Karaman Şubesi Yönetim kurulu üyeleri ile Karaman  Genç Kızılay İl teşkilatı gönüllülerinin  katılımıyla, Covid-19 tedbirleri kapsamında hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında görev alan Filyasyon ekiplerine ,Emniyet  kuvvetlerine , 112 Acil Sağlık Çalışanlarına, , AFAD ve Vefa Sosyal Destek Grubu Ekiplerini ziyaret ederek, ikramlarda bulunuldu. Bir  yıla yakın  zamandır cephenin  ön hattında kahramanca mücadele eden  kahramanlara bizzat teşekkürlerimizi ilettik ve  çalışmalarında  başarılar diledik. YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com