M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BAŞYAYLA KAZANACAK

MEVKA projesi kapsamında ilçemizde gençlerimizi istihdam edebilmek amacıyla HUĞLU Silah Kooperatifi ile Kaymakamlığımız ve Belediyemiz ortak protokol imzaladılar.
Kaymakamımız Koray Çelik’in makamında yapılan imza töreninde Kaymakamımız Koray Çelik, HUĞLU Silah Kooperatifi Başkanı Naci Tanık ve Belediye Başkanı Ahmet İpek üçlü protokol imzaladılar. Buna göre İlçemizde kurulacak üretim tesisinde gençlerimiz istihdam edilecek, HUĞLU firması kuruluş sürecinde ve devamında gerek malzeme gerekse de teknik destek konularında destekçimiz ve partnerimiz olacaktır.
MEVKA’ya sunulacak “Üretimde Modelim 3G-Gençlerle Geleceğimiz Güvende” projesine güveniyor, yaratacağı sonuçlarla genç işsizliğe çözüm üretmek bir yana ilçemizi bir cazibe merkezi haline getireceğini ümit ediyor, gençlerimiz için büyük düşünüyoruz. Bizlere güvenen ve bu yolda desteğini esirgemeyen, dünyanın ilk 10 silah üreticisi arsında olarak ülkemizi gururlandıran HUĞLU Silah Kooperatifine ve bilhassa Kooperatif Başkanı Sn Naci Tanık’a, ilçemize kendileriyle birlikte teşrif eden Başkan Yardımcısı Ali Karakedik’e ve Üretim Müdürü Enis Hakan Akkaş’a teşekkürlerimizi sunarız.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com