M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

"eTwinning Nedir?" KONULU WEBİNAR EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü eTwinning İl Koordinatörlüğü tarafından hazırlanan ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü eTwinning İl Koordinatörlüğünün katılımıyla "eTwinning Nedir?" konulu webinar eğitimi gerçekleştirdi.   

Karaman ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin eTwinning İl Koordinatörlüklerinin ortaklaşa düzenlediği eğitim programı Karaman'da ve Hatay'da görev yapan öğretmenlerin yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Telekonferans yöntemiyle yapılan eğitim programı Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü AB İl Koordinatörü Ramazan Arslan'ın açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra Karaman eTwinning İl Koordinatörü Deniz Öcal tarafından katılımcılara eTwinning projeleri, içeriği ve sağladığı faydalar ile katılım koşulları ve örnek bir proje uygulamasının nasıl yapılacağı hakkında bilgiler verildi.

Deniz Öcal'ın sunumunun ardından Hatay İl Koordinatörü Ömer Bektaş tarafından eTwinning projelerinde izlenecek yöntemler ele alındı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen eğitimin son bölümü Ömer Bektaş ve Deniz Öcal'ın katılımcılardan gelen soruları cevaplamalarıyla sona erdi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com