M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ KAPSAMINDA EĞİTİM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

 

Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında; Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar ve Kırsal Ekonomik Alt Yapı Yatırımları ile ilgili eğitim ve bilgilendirme çalışmalarımız devam ediyor.

Bu çalışmalar kapsamda 06 Ocak 2021 tarihinde il müdürlüğümüz toplantı salonunda pandemi kuralları dahilinde İlimizde tarımla alakalı oda, üretici ve yetiştirici birlik başkanlarımıza Karaman’da uygulanabilecek yatırımlar konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.

08 Ocak 2021 tarihinde ise il genel meclisi toplantı Salonunda il genel meclisi üyelerimize Karaman’da desteklenebilecek Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar ve Kırsal Ekonomik Alt yapı yatırımları konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı. 

Ayrıca ilimizde proje yapacak yatırımcılarımıza, danışmanlık hizmeti veren danışman firmaları ve yetkilileriyle de 13 Ocak 2021 tarihinde il müdürlüğümüz toplantı salonunda proje hazırlanması ile ilgili bilgiler verilerek, karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulmuş ve karşılaşılan sorunlarla ilgili çözüm önerilerini ele alınmıştır. 

Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında proje sunmak isteyen gerçek ve tüzel kişilere bilgilendirme çalışmalarımız sahada ve İl Müdürlüğümüzde devam etmektedir.

Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında Kırsal Ekonomik Alt Yapı Yatırımları proje son başvuru tarihi 20 Şubat 2021 ve Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar proje son başvuru tarihi ise 06 Mart 2021 olup, tüm yatırımcıları ayrıntılı bilgi almak üzere müdürlüğümüze bekliyoruz.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com