M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLER İÇİN TEKNOFEST 2021 PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ VERİLDİ

 

Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi proje eğitimlerine devam ediyor.

Avrupa Birliği, TÜBİTAK ve kalkınma ajanslarının desteği ile uygulanan projelere yönelik çevrimiçi bağlantı ile gerçekleştirilen proje eğitimlerine bir yenisi daha eklenerek Teknofest 2021 Proje Hazırlama Eğitimi; okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerin katılımı ile yapıldı.

Karaman İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Kılınç’ın selamlama konuşmasıyla başlayan programda 2020 yılı Teknofest Finalisti Veysel Kırışan, proje hazırlık aşaması ve değerlendirmelerine yönelik bir sunum gerçekleştirdi.

11. Kalkınma Planı ve 2023 Vizyon Belgesi’nde hedeflenen eşdeğer amaçlara ulaşmak için bu tür faaliyetlerin çok önemli olduğunu vurgulayan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Kılınç, “Milli Eğitim Bakanlığımızın üst politika belgeleri doğrultusunda gelişim gösterebilmek için yenilikçi projeleri hayata geçirmek son derece önemli. Bu çalışmaya katılımınız sebebiyle sizlere teşekkür ediyorum. Karaman’a katkı sağlayacak tüm güzel çalışmalar için sizleri Müdürlüğümüze bekliyoruz. Programın hayırlara vesile olmasını diliyorum ” dedi.

Ardından Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin millî teknolojilerini geliştirmeyi hedefleyen Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivalinde geçtiğimiz yıl finalist olan Veysel Kırışan katılımcılara proje hazırlama, yürütme süreçleri ve değerlendirmelerine yönelik detaylı sunumunu gerçekleştirdi. Sunum ardından Veysel Kırışan’ın katılımcıların sorularını cevaplanmasıyla program sona erdi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com