M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AFAD PLANLAMA VE RİSK AZALTMA DAİRESİ BAŞKANI TEZCAN’DAN VALİ IŞIK’A ZİYARET


 İRAP tanıtım toplantısına katılmak üzere ilimizde bulunan Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Planlama ve Risk Azaltma Daire Başkanı Abdulkadir Tezcan Vali Mehmet Alpaslan Işık’ı ziyaret etti.

 
İl Afet Risk Azaltma Planı bilgilendirme toplantısı öncesinde İl Afet Acil Durum Müdürü Şerife Han’ın da eşlik ettiği ziyarette kabullerinden dolayı Vali Işık’a teşekkür eden Abdulkadir Tezcan, sel, deprem, heyelan gibi ülkemizin farklı noktalarında son dönemde yaşanan doğal afetlere karşı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca  alınan önlem ve çalışmalarla ilgili olarak bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Işık, doğal afetlerin hayatımızın bir parçası olduğuna dikkat çekerek doğal afetlerin sebebiyet verebileceği hasarı en aza indirmek veya ortadan kaldırmanın yolunun tüm paydaşların bir araya geleceği ortak bir çalışma ile mümkün olabileceğini belirterek bu konuda tüm kesimlere ve kurumlara önemli görevler düştüğünü söyledi.

Ziyaretin sonunda Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Planlama ve Risk Azaltma dairesi Başkanı Abdulkadir Tezcan ziyaretin anısına Vali Işık’a acil durum çantası hediye etti.
 
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com