M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AK PARTİ İL TEŞKİLATI KMÜ REKTÖRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

 Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Rektörü olarak atanan Sn. Prof.Dr.Namık AK’a Milletvekilimiz  Dr. Recep Şeker , İl Başkanımız Abidin Çağlayan İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar Merkez ilçe Başkanı Av. Murat Öztürk ,Kadın Kolları Başkanı Fatma Coştu, Gençlik  Kolları Başkanı Av. Mustafa Kale ve teşkilatımız ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette AK Parti Karaman Milletvekilimiz Dr.Recep Şeker Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü’ne atadığı Prof. Dr. Namık Ak’ı tebrik etti. Üniversitenin şehrin önemli bir değeri olduğunu, gerek sosyal hayata, gerek akademik camiaya, gerekse yerel gelişmelere sunduğu katkıların önemsendiğini vurguladı. 

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan Sayın Prof.Dr. Namık Ak ‘ a hayırlı olsun diyerek Bir şehrin kalkınmasına ve gelişmesine en önemli katkı o şehirdeki Üniversiteden gelir, eğitim bir yerin gelişmişlik düzeyini belirler, bizde parti olarak her konuda Üniversitemizin yanında yer alıp gerekli desteği sonuna kadar vermeye hazırız dedi.

Rektör Ak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
AK Parti İl Teşkilatına teşekkür eden Rektör Sayın Ak üniversiteyi  daha iyi yerlere getirmek için birlik ve beraberlik içerisinde, azim ve kararlılıkla çalışacaklarını ifade etti.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com