M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AVRUPA 112 GÜNÜ KUTLANIYOR

 Avrupa 112 Günü Nedeniyle Karaman 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlü Uğur Önsesveren ve 112 Acil Çağrı Merkezi bünyesinde hizmet veren kurumların personellerinden oluşan  heyet  Vali Mehmet Alpaslan Işık’ı ziyaret etti.

11 Şubat 2021 Perşembe günü Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette,112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Uğur Önsesveren kabullerinden dolayı Vali Işık’a teşekkür ederek Çağrı Merkezinin kuruluşu ve bugüne kadar yürütülen çalışmalarla ilgili olarak bilgiler verdi.
 
Ziyarette 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Önsesveren, vatandaşların modern dünyanın hizmet standartlarına uygun acil yardım hizmetlerinden yararlanabilmesini sağlamak amacıyla İçişleri Bakanlığının Koordinatörlüğü ve Valiliğin sorumluluğunda kurumlara hızlı, kolay ve etkin ulaşımı sağlamak amacıyla 112 Tek Acil Çağrı Numarası Projesinin hizmete sunulduğunu ifade ederek 112 Acil Çağrı numarasının farkındalığını artırmak amacıyla da 11 Şubat’ın “Avrupa 112 Günü” olarak kutlanmaya başlandığını ifade etti. 
 
11 Şubat Avrupa 112 Günü nedeniyle gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek 112 Acil Merkezi Müdürü Uğur Önsesveren ve teşkilat çalışanlarının gününü tebrik eden Vali Işık, vatandaşlarımıza daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek, alınan ihbarlar doğrultusunda kurumun verdiği hizmetlerin aksamaması için 112 acil çağrı merkezinin gereksiz ve asılsız çağrılarla meşgul edilmemesi konusunda vatandaşlardan duyarlı olmalarını istedi. 
 
Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.
 
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com