M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÇAĞLAYAN GÖNÜL ALMAYA DEVAM EDİYOR

Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan Gönül Almaya devam ediyor. 

İl Başkanı ‘’Cumhurbaşkanımızın başlattığı Gönül seferberliği kapsamında simit bizden çay sizden sloganı ile esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyoruz ‘’dedi
 
Başkan; haftanın üç günü sabahları yönetim kurulu bir üyemizi ziyaret edip  onunla birlikte esnaf bir komşusuna simit bizden çay sizden diyerek ziyaret ediyoruz pandemi kurallarına uyarak kalabalık olmamaya özen gösteriyoruz Ziyaretimizde esnaflarımızın görüşlerini alıp bu pandemi döneminde yaşadıkları zorlukları  konuşup çözüm üretecek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Esnaflarımıza yapılan Esnaf destek Paketi hakkında bilgi veriyoruz salgından etkilenenlere önemli katkı sağladığını, zor günleri hep birlikte aşacağımızı söylüyoruz  bu pandemi sürecinde 20. sini gerçekleştirdiğimiz ziyaretin  çay simit  bahane  maksat gönül almak oldugunu belirtti. 

Çağlayan; bu pandemide salgına karşı hep birlikte Top yekun bir seferberlik yürüttük.Salgın sürecinde sosyal destek kapsamındaki tüm ailelere ilave nakdi yardım yaptık. Kısa çalışma ödeneğinin  kapsamını genişlettik. Ücretsiz izne çıkanlar için nakdi ücret desteği vermeye başladık. Salgın şartlarına rağmen 16 milyon turist sayısına ulaştık. Belirli sektörler için vergi yükümlülüklerini  ve SGK pirim ödemelerini 6 ay erteledik. KDV oranlarını  bazı sektörlerde %1 e bazılarında %8’e indirdik. Vergi borçlarına yapılandırma imkanı getirdik. 2020 yılında %50 ve üzerinde ciro kaybı yaşayan işletmelere kaybın %3’ ü kadarını hibe veriyoruz.Yaklaşık 650 bin emeklimizin maaş ödemesini 1.500 liraya yükselttik. İnşaallah bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın, sanatkarımızın, üreticimizin , vatandaşımızın yanında olmayı sürdüreceğiz dedi .


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com