M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SARITAŞ, ERMENEK GENÇLİK MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

 

Ak Parti Ermenek ilçe başkanı Mevlüt Sarıtaş beraberindeki heyet ile birlikte yapımı tamamlanan Ermenek Gençlik Merkezini ziyaret etti.

Sarıtaş, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; Gençlik ve spor il Müdürümüz Sn Ali Osman Bebek, il genel meclisi üyemiz Eyüp Çayır, Belediye meclisi üyemiz Durmuş Açıkbaş ve il özel idaresi yatırım İnşaat Müdürümüzle beraber Ermenek Gençlik Merkezinde ve yapılacak olan halı saha ile ilgili incelemelerde bulunarak eksiklerini tespit ettik. Geleceğimizin teminatı gençlerimize hizmet verecek olan bu tesisleri kazandıran başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Hazine ve Maliye Bakanımız Lütfi Elvan olmak üzere tüm yetkililerimize teşekkür ederim. Yapılan ve yapılacak olan tesislerden de umarım vatanına ve milletine faydalı birçok gencimizin yetişeceğine inancımız tamdır. İfadelerine yer verdi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com