M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

FİKRET ÜNLÜ KAPALI SPOR SALONU YENİDEN YAPILACAK


İ
lçemiz Taşbaşı Mahallesinde bulunan ve 02.01.2017 tarihinde yoğun kar yağışı nedeniyle çatısı çöken ve kullanılmaz hale gelen Fikret Ünlü Kapalı Spor Salonu Belediyemizce yapılan meclis toplantısında alınan karar gereğince 500 kişilik tam teşekküllü bir spor salonunun yeri için gerekli imar düzenlemesi yapılmış olup, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce Spor salonunun yapımına en kısa sürede başlanılması hedeflenmektedir. 

Ayrıca İlçemiz gençlerinin spor ve futbol aktivitelerini daha etkin kullanabilmeleri için İlçemiz Seyran Mahallesinde Belediye Konuk evini yanında bulunan Gençlik ve spor Genel Müdürlüğüne ait 109 ada 89 nolu arsaya 25*45 metrekare ölçülerinde kapalı halı saha yapılacaktır. 

İlçemize yapılacak olan bu iki Projeye katkılarından dolayı başta Hazine ve Maliye Bakanımız, hemşerimiz Sayın Lütfi Elvan’a ve emeği geçen herkese teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com