M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL MÜDÜRÜ HACIHALİLOĞLU’NDAN REKTÖR AK’A ZİYARET

 


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Türkmen Hacıhaliloğlu’nu makamında kabul etti.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hacıhaliloğlu, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile KMÜ rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Namık Ak’a hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni görevinden dolayı kendisine başarı temennilerini bildirdi.

Rektör Namık Ak ise İl Müdürü Hacıhaliloğlu’na teşekkür ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kendisine tevdi edilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için tüm KMÜ mensuplarıyla birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Ziyaret, Rektör Namık Ak ve İl Müdürü Türkmen Hacıhaliloğlu’nun üniversite ve çevre konularında bir süre sohbet etmelerinin ardından sona erdi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com