M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN AK PARTİ İL BAŞKANI ABİDİN ÇAĞLAYAN’DAN MÜJDE

 


Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin  Çağlayan; ‘’Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimizin yanındayız!..’’dedi

Başkan Çağlayan; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler  Bakanlığımızca yürütülen Sosyal Koruma Kalkanı  ile pandemiden itibaren yaklaşık 11 aydır vatandaşlarımıza sağladığımız karşılıksız destek ve yardımlar Türkiye genelinde 53 Milyar TL‘ye, Karaman’ımızda  ise 84 Milyon TL’ye yaklaştı. 

Ayrıca Tarım ve Orman Bakanlığımızca yürütülen desteklemerde Karaman İlimizde Hububat Destekleme Ödemesi kapsamında toplam 2765 çiftçimize yaklaşık 10.120.000,00 TL, Yem Bitkileri Destekleme Ödemesi kapsamında toplam 586 çiftçimize yaklaşık 3.000.000,00 TL  12 Şubat 2021 itibariyle çiftçilerimizin hesaplarına yatırılmaya başlandı.

 AK Parti olarak vatandaşlarımızın, çiftçimizin ve üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Destekleme için başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Bakanlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür eder, hemşehrilerimize, çiftçilerimize ve üreticilerimize hayırlı ve bereketli olmasını dilerim. İfadelerini kullandı.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com