M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN CUMHURİYET BAŞSAVCISI BEHÇET İŞLEK'TEN REKTÖR NAMIK AK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Karaman Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

05 Şubat 2021 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile KMÜ rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Namık Ak'a yeni görevinde başarılar dileyen Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, kendisine 'hayırlı olsun' temennilerini iletti.

Ziyaretinden dolayı Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek'e teşekkür eden Rektör Namık Ak ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kendisine tevdi edilen görevi layıkıyla yerine getirmek için tüm KMÜ mensuplarıyla birlikte özveriyle çalışacaklarını dile getirdi.

Ziyaret, Rektör Prof. Dr. Namık Ak ve Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek'in eğitim-öğretim, hukuk ve adalet konularında bir süre sohbet etmesinin ardından iyi dilek temennileri ile sona erdi. 

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com