M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KAZANCI BELEDİYE BAŞKANI YAZILI AÇIKLAMA YAPTI

 


Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel yaptığı açıklamada; "Değerli hemşehrilerim birkaç gündür sosyal medyalarda beldemize yeni yapılan Ahmet KELEŞOĞLU Kültür Merkezinde bulunan Kazancı Belediyesi yazısı ile ilgili yapılan paylaşımlar ve yorumlar hakkında açıklama yapma gereği duydum.

Bölgemizin yetiştirdiği değerli iş adamlarından merhum Dr.Ahmet KELEŞOĞLU’nun kurmuş olduğu Ahmet Nezahat KELEŞOĞLU Vakfı tarafından Beldemizde eksikliği yıllardır hissedilen Kültür Merkezi ve Sosyal Tesisi inşaatının yapımını üstlenerek bizleri onurlandırmışlardır.Bizlerin taleplerini de kırmayarak yapının bir kısmının Kazancı Belediyesi hizmet binası olması için projelendirilmiş ve yapı bugünki haline getirilmiştir.Paylaşımlara konu olan yazı ile ilgili olarak; firma yetkilileri yazının yazıldığı gün eksikliğin farkına varılmış olup gerekli düzenlemenin yeni yapılan Atatürk Heykelinin yapımı aşamasında düzeltileceği bilgisini bizler ile paylaşmışlardır.Kazancı Belediye Başkanı olarak böylesi bir yapının ve hayırsever iş adamımız Merhum Ahmet KELEŞOĞLU’nun bu tür paylaşımlara konu edilmesi beni derinden üzmüştür.Benim Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlılığımı ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgi ve saygımın ne kadar büyük olduğunu değerli hemşehrilerim bilmektedir. Herkese iyi akşamlar dilerim."dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com