M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

M. EMİN ÖZTAŞ ANILARINI KİTAPLAŞTIRDI

Hemşehrimiz Emekli Hâkim Mehmet Emin Öztaş anılarını kitaplaştırdı.

Büyükkarapınarlı yedi çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olan, M. Emin Öztaş, anılarında ilginç yaşam öyküsünü anlatırken, köyünü, Türkiye’nin doğusunda batısında, kuzeyinde güneyinde görev yaptığı her yerde yaşadığı ilginç olayları, kendine özgü üslubu ile anlatan Emin Öztaş, bu kitaptan sağlanacak geliri öğrencilere burs geliri sağlama amaçlı olarak ERÇEV’e bağışlıyor.

Edinmek isteyenler eve teslim bedeli kargo dahil 50,00 TL’dir. Talep edecekler Ermenek ve Çevresi Kültür ve Sosyal Dayanışma Vakfı VakıfBank hesabı

TR01 0001 5001 5800 7300 5773 56 numaralı hesabının açıklama kısmına (Parlatılmış Yıldızlar Kitap Bedeli ) yazarak edinebilirler.

ERÇEV’in bir kurcu üyesi olarak Sayın Emekli Hâkim Emin Öztaş Bey’e teşekkür eder, emeklilik yaşamında sağlık ve başarılar dilerim. 

Hasan ŞİMŞEK

18.02.2021

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com