M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ORTAK GELECEĞİMİZ DİJİTAL İLETİŞİM KAMPANYASI BAŞLIYOR

 
Avrupa Birliği ile Türkiye iş birliğinin ve ortak çalışmanın kazanımlarını tanıtmak için AB projeleri yürüten Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumların katılımlarıyla gerçekleşecek bir dijital iletişim kampanyası başlıyor.

Kampanyayla ilgili açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, kampanya ile Avrupa Birliği (AB) projelerinin sonuçlarının, insana dokunan yönlerinin, ekonomik ve sosyal kalkınmaya olan katkılarının tanıtımın yapılması ve konuya ilişkin olarak kamuoyunda farkındalık yaratılması amaçlandığını belirterek proje uygulayan tüm okul ve kurumları 'Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyasına' katılmaya davet etti.

İl Müdürü Mehmet Çalışkan, "Kampanya kapsamında Instagram ve Twitter üzerinden 15 Şubat- 22 Şubat 2021 tarihinde belirlenen takvim doğrultusunda hayata geçirilecek kampanyaya katılmak için: https://ua.gov.tr/haberler/ortak-gelecegimiz-dijital-iletisim-kampanyasi/ adresi takip edilebilecek. Geçmişte yürüttüğünüz veya şu an yürütülmekte olan AB projesinin sonuçlarını ve insan hayatına etki eden yönlerini anlatan bir Twitter ve Instagram hazırlayarak #ABProjeleri #OrtakGelecegimiz #ABProjeleri @ulusalajans @memkaraman etiketlerini ekleyerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Yapacağınız her paylaşım kampanyanın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak. AB ve Türkiye'nin değerleri ve geleceği ortaktır. AB olmadan bir Türkiye ve Türkiye olmadan bir AB düşünülemez" dedi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com