M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR NAMIK AK'TAN ÜNİVERSİTE AKADEMİK BİRİMLERİNE ZİYARET

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, üniversitenin Yunus Emre Yerleşkesindeki akademik birimleri ziyaret etti.

Resmi Gazete’de 06 Şubat 2021 tarihinde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile KMÜ rektörlüğüne atanan ve devir teslim töreninin ardından görevine başlayan Prof. Dr. Namık Ak,  üniversitenin akademik birimlerine ziyaret gerçekleştirdi.

Prof. Dr. Namık Ak, üniversitenin Yunus Emre Yerleşkesindeki fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokulu ve enstitüleri ziyaret ederek dekan ve müdürlerle mevcut durum değerlendirmesi yaptı.

Ziyarette akademik birimlerin yöneticilerinden fiziksel altyapı, eğitim-öğretim olanakları, bilimsel çalışmalar ve akademik kadro gibi konularda bilgi alan Rektör Namık Ak, "Ortak akılla ve el birliğiyle üniversitemizi daha iyi yerlere getirmek için hep beraber çalışacağız. Üniversitemiz konusunda ne kadar katılımcı olursak enerjimizi o kadar doğru ve verimli kullanmış oluruz." dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren akademik birim temsilcileri ise Rektör Namık Ak’a hayırlı olsun temennilerini ileterek başarı dileklerinde bulundular.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com