M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER KAYMAKAMI SAYIN AYŞEGÜL EFE'NİN REGAİP KANDİLİ MESAJIRahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların affı için ellerin sema’ ya yükseldiği, duaların Allah katında kabul gördüğü, manevi havasının çok yüksek ve yoğun yaşandığı, birlik, beraberli, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyede yer aldığı zaman dilimi olan üç aylara girmenin sevinci ve manevi huzurunu yaşamaktayız.
Yüce Allah’ın insanlara rahmet ve nimetlerini çokça ihsan ettiği üç aylar, manevi coşkunun yaşandığı, iç dünyamızı, kalbimizi onaracağımız ve hayatımızı yeniden gözden geçirmemize vesile olan rahmet, mağfiret ve merhamet mevsimidir.
Bu faziletli gece vesilesiyle, başta Sarıvelilerli hemşehirlilerim olmak üzere, ülkemiz ve İslam âleminin Regaip Kandil’ini tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize, tüm İslam alemine, insanlığa rahmet, bereket ve ebedi huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com