M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER'DE KAYMAKAM SAYIN AYŞEGÜL EFE COVİD-19 DENETİMLERİNE DEVAM ETTİ

Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE Covid-19 Denetimlerine Devam Etti.

İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği 13-14 Şubat "Koronavirüs Denetimleri" genelgesi kapsamında Göktepe Beldesi ve köylerimizde açık bulunan iş yerleri, market denetimler yapıldı.
Yapılan denetimlere Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, Sarıveliler Belediye Başkan V., Göktepe Belediye Başkanı ve daire amirleri katıldı. Denetimlerde faaliyet gösteren iş yerlerinin hafta sonu hizmet verecekler arasında yer alıp almadığına, özellikle ”SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” sloganına uygun davranılıp davranılmadığını kontrol ettiler. Yapılan ziyarete görülen eksikliklerin giderilmesi için rehberlik edici şekilde uyarılarda bulunuldu. Büyük oranda kurallara uyulduğunu gözlemleyen Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE duyduğu memnuniyeti dile getirerek, hassasiyetlerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür etti.
Halkımızın sağlığı için gerekli olan tüm tedbirler konusunda hassas davranılması gerektiğin belirten Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminin temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere/kurallara uyulması ve sürdürebilir denetim faaliyetleri salgınla mücadelenin başarısı açısından büyük önem taşıdığını vurguladı.








YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com