M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ IŞIK JANDARMA PERSONELİNE BAŞARI BELGELERİNİ VERDİ

 


Pandemi sürecinde covid-19 salgının yayılımının önlenmesinde gösterdikleri gayret ve özverili çalışmalardan dolayı İl Jandarma Komutanlığı personeli başarı belgesi ile ödüllendirildi.


18 Şubat 2021 Perşembe günü Valilik Makamında düzenlenen program öncesinde Vali Mehmet Alpaslan Işık,  İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin ve kurum personelini kabul ederek covid-19 ile mücadelede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 

Bir süre sohbet ettiği jandarma personelini covid-19 salgının başladığı günden bu tarafa görev yaptıkları bölge ve mahallerde denetimlerini aralıksız sürdürerek salgının yayılımının önlenmesinde gösterdikleri üstün ve özverili çalışmalardan dolayı tebrik eden Vali Işık, il genelinde yaşanan vaka sayısının kontrol altına alınmasında jandarma personelinin yürüttüğü çalışmaların çok önemli olduğunu söyledi. 

Vali Işık, halkımızın da destek ve katılımlarıyla birlikte topyekûn yürütülen bu görünmeyen düşman ile mücadele konusunda mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını aralıksız sürdüren vefakâr ve fedakâr jandarma personelimizi tebrik ediyor, ilimizi ve ülkemizi olumsuz etkileyen bu sinsi düşmana karşı verilen mücadelede başarılı çalışmalarının devamını diliyorum dedi.

Programın sonunda Vali Işık, jandarma personelini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek belgelerini verdi.
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com