M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

 Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Belediyemiz Başkan Yardımcısı, Belediyemiz bayan personellerimiz ve Belediye Meclisimizin Bayan Üyeleri ile bir araya gelerek Kadınlar Günü’nü kutladı.

Günün anısına Belediye Başkanımız Atila Zorlu kadınlarımıza tek tek çiçek buketi takdimi yaparak, Toplumun dinamik değerlerini elinde tutan kadınlarımız toplumun şekillenmesinde de büyük rol üstlenmelerinden dolayı Kadınlarımızın değerini bir güne sığdırmak, bir günde kutlamak doğru değil. Kadınlarımız bizim hem anamız, hem eşimiz olarak toplumumuzun her şeyidir. Bu düşüncelerle Belediye personelimiz ve Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sağlıklı ve huzur dolu bir hayat diliyorum ifadelerini kullandı.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com