M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AK PARTİ 8 MART DA KADINLARIMIZI UNUTMADI

 AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan Kadın Kolları Genel Merkez 6.Olağan Kongresi ve 8 Mart Dünya Kadınlar günü ile ilgili bir mesaj yayınladı;


Başkan Çağlayan mesajında, “AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi bu gün gerçekleşmiştir. Bayrağı devreden Sayın  Lütfiye Selva Çam Başkanımıza bugüne kadar yapmış olduğu başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Mv.Sayın Ayşe Keşir hanımefendiye ve Yönetimine hayırlı olsun. Çalışmalarında başarılar dileriz. Ayrıca AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları  Başkanı Mv. Sayın Ayşe Keşir’in, Kadın Milletvekillerimizin, AK Partiye gönül vermiş tüm Başkan  ve üyelerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun” mesajını paylaştı.

Kongre süreci olması nedeni ile AK Parti Karaman Kadın Kollarının Kongreye katılması sebeb ile Başkan Çağlayan ve yönetimindeki kadın üyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Karaman Ceza Evini ziyaret ederek kader mahkumu kadınlara ve ceza evindeki bayan personele  çicek hediye etti.

Programa Çarşı Merkez de devam eden Yönetim Kurulu üyeleri  ile esnaf ve vatandaşlara çicek hediye edip Kadınlar gününü kutladı. 

İl Başkanı Abidin Çağlayan ve Merkez İlçe Başkanı Murat Öztürk ,İl Yönetimindeki kadın üyeler ile   KADEM Dernegi Başkanı Hasibe Ceyhan ve yönetimini ziyaret ederek Kadının Toplumdaki yeri hakkında güzel bir sohbet edildi,Kadınlar Günü Kutlandı.

Başkan bu anlamlı günde AK Parti Teskilatında görev alan tüm kademelerdeki kadın yönetim kurulu üyelerini de unutmadı. Akşam İl Yönetim Kurulu toplantısında onlara süpriz yaparak hediye vererek günlerini kutladı.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com