M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AK PARTİ İL BAŞKANI ABİDİN ÇAĞLAYAN AYRANCI’DA ANLAMLI ZİYARETLERDE BULUNDU

 AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan Ayrancı ilçesine kalabalık bir çıkarma yaptı. Karış karış gezip vatandaşların Miraç Kandilini kutlayarak kandil simidi ikram etti.  Ayrıca son günlerde Cumhur İttifakının sadece tavanda değil tabandada olduğunu ziyaretlerinde gösteren Başkan Çağlayan Ayrancı’da MHP’li Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı’ya ziyarette bulunarak Kandillerini kutladı.


Çağlayan ile beraber programa eşlik eden İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Costu, Ayrancı İlçe Başkanı Avni Gümüşalan, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Abdullah Toker, İl ve İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, Ayrancı İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Kadın ve Gençlik yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ayrancı İlçesindeki Ulu Cami’de Öğle Namazı çıkışı cami cemaatinin kandillerini kutlayıp ikramda bulundular. Cemaatin dilek ve temennilerini dinledikten sonra İlçenin tüm esnaflarını ziyaret ederek miraç kandillerini tebrik ederek kandil simidi ikramında bulundu.


Daha sonra, Ayrancı İlçesi MHP Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı’yı ziyaret eden Çağlayan ve ekibi yapılan çalışmaları değerlendirilip Ayrancı için yapılması gereken konuları görüştüler. Nazik ziyaretlerinden ötürü memnuniyetini dile getiren Yüksel Büyükkarcı Çağlayan’a çalışmalarında başarılar diledi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com